Produkten har blivit tillagd i varukorgen

Test för uppläggning av prislistor

 

Privat Företag
Solid utskjutsstege ekonomi
Teknisk data:
Art nr351435351555351615351735 
Maxlängd utskjut m4,35,56,17,2 
Längd per del m2,45+2,453,05+3,053,35+3,353,95+3,95 
Transportlängd m2,53,103,44,0 
      
Antal pinnar8+810+1011+1113+13 
Yttre bredd mm470470470490 
Vikt kg9121518 

 


2-delad utskjutsstege Pro

Max längd /längd per del
Kundtjänst: 0224-149 50

Produktbeskrivning:

2-delad utskjutsstege Pro

Yrkesstege premium. En utskjutsstege som kan användas som två enkelstegar och givetvis som en lång utskjutsstege.
Basstegens yttre bredd är 47 cm, toppdelen, den smala delen på stegen innehar en bredd på hela 40 cm.
Halksäkra stegpinnar med måttet 35 x 35 mm - gör arbetet extra bekvämt. 
Kraftiga beslag av strängpressad aluminium. 
Ställbar i höjd, pinne för pinne. 
Stegbreddare ingår.

 

 



Rekommenderade tillbehör till denna produkt
Produkter

Återförsäljare

Information